Home » Konteinerių nuoma » Konteinerių nuoma – nuo ko priklauso kaina?
Konteinerių nuoma – nuo ko priklauso kaina?

Konteinerių nuoma – nuo ko priklauso kaina?

Šiukšlių konteinerių nuoma išpopuliarėjo pastaraisiais metais. Yra daug priežasčių, kodėl šiukšlių konteinerių nuoma yra tokia populiari. Tačiau nepaisant populiarumo, vienas svarbiausių dalykų, kuris domina užsakovus, yra šiukšlių konteinerių nuomos kaina. Tad šį kartą nekalbėsime apie tai, kuo yra ypatinga konteinerių nuoma, o nuo ko priklauso jos kaina.

Konteinerio dydis
Vienas svarbiausių kriterijų, nuo kurio priklauso šiukšlių konteinerių nuoma, tai yra šiukšlių konteinerio dydis. Kuo didesnį konteinerį pasirinksite, tuo daugiau teks sumokėti už jo nuomą. Jei norite sutaupyti, atidžiai apgalvokite, kokio dydžio konteinerio jums reikės – pasirinkus reikiamo dydžio konteinerį neteks permokėti.
Konteinerių skaičius
Nesunku suprasti, jog kuo daugiau šiukšlių konteinerių išsinuomosite, tuo daugiau teks sumokėti už jų nuomą. Jei atliekate didelio masto remontus ar ruošiatės sutvarkyti didelę teritoriją, pagalvokite, kiek šiukšlių konteinerių jums prireiks.

Konteinerių pristatymas į sutartą vietą
Reikia pabrėžti, jog konteinerių nuomos kainai įtakos turi ir konteinerių pristatymas į sutartą vietą. Priklausomai nuo įmonės, kuri nuomoja šiukšlių konteinerius, pristatymas gali nekainuoti nieko tuo atveju, jei konteineriai turi būti pristatyti miesto ribose, tačiau jei juos reikia pristatyti į užmiestį, gali tekti papildomai už tai sumokėti.

Šiukšlių konteinerių nuomos trukmė
Šiukšlių konteinerių nuomos trukmė yra dar vienas kriterijus, kuris turi įtakos konteinerių nuomai. Paprastai kuo ilgesniam laiko tarpui nuomosite konteinerį, tuo daugiau teks sumokėti už nuomą, tačiau nepamirškite, jog kai kurios įmonės gali pasiūlyti nuolaidą tuo atveju, jei konteinerį ruošiatės nuomoti ilgam laikotarpiui.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, jog tuo atveju, jei užsisakysite šiukšlių išvežimo paslaugą, teks primokėti papildomai. Tam, kad konteinerių nuoma nesukeltų nesklandumų, konteinerius yra būtina užsisakyti iš anksto. Jei juos užsisakysite prieš savaitę ar daugiau, užsakymas jums nieko nekainuos, tačiau, jei šiukšlių konteinerį norėsite išsinuomoti skubiai – gali tekti primokėti papildomai. Kaip matyti, konteinerių nuoma ir jos kaina priklauso nuo šių parametrų: konteinerių dydžio, skaičiaus, pristatymo į sutartą vietą bei konteinerių nuomos trukmė. Vadinasi, keičiant šiuos parametrus, konteinerių nuoma kainuos skirtingai.