Home » Balkonų stiklinimas » Balkonų stiklinimas – plius 4 kvadratiniai metrai
Balkonų stiklinimas – plius 4 kvadratiniai metrai

Balkonų stiklinimas – plius 4 kvadratiniai metrai

Balkonų stiklinimas gali sutaupyti jums nemažai erdvės. Vidutinis balkono dydis yra maždaug 4 kvadratiniai metrai. Ko jie verti dabar, kol balkonas dar neįstiklintas? Taigi, įvertinkite galimybes.
Kasmet žiema ateina pakankamai netikėtai, net jei ir galime maždaug prognozuoti metų sezoniškumą. Sniegas ir lietus neįstiklintą balkoną paverčia niekam nenaudinga erdve, laikoma uždaryta iki pavasario ar net vasaros.

Balkonas – tai tokia erdvė, kurioje neretai šiltuoju metų laiku yra džiovinami skalbiniai, taip pat jis naudojamas kaip poilsio ar daiktų saugojimo zona. Jame dažnai saugomos daržovės, sporto įranga. Žodžiu, tai universali erdvė, skirta įvairiems daiktams ir veikloms. Taigi, kodėl nepagalvojus apie tokį variantą, kaip balkonų stiklinimas?

Atlikus balkono apdailą ir apšiltinimą, balkonų stiklinimas gali pasitarnauti papildomos komforto zonos sukūrimui. Investuoti tereikės į 4 kvadratinius metrus, tačiau po kurio laiko negalėsite ir įsivaizduoti kaip iki tol gyvenote su neįstiklintu balkonu.

Balkonų stiklinimas taip pat svarbus momentas norint pakelti buto vertę nekilnojamojo turto rinkoje. Įstiklintas balkonas ir jo renovacija tampa nemaža pridėtine verte. Žinoma, ji priklauso ir nuo to, kokiomis medžiagomis naudojantis atliktas balkonų stiklinimas. Pasirinkimų išties nemažai, – galite pasirinkti medį, metalą, aliuminį ar plastiką. Viskas priklauso nuo jūsų pasirinkimo. Rinkdamiesi medieną tausosite gamtą, tai ekologiškas stiklinimo būdas. Tačiau medis, nors ir impregnuotas, nėra toks ilgalaikis, kaip, tarkime, PVC medžiaga. Todėl renkantis reikėtų atsižvelgti ne tik į savo poreikiu, bet ir į savo pasaulėžiūrą.

Įstiklintas balkonas ne tik praplečia erdvę, bet ir yra svarbus faktorius taupant šilumos sąnaudas. Taigi, net esant už lango prastam orui, audrai ar lietui, įstiklintame balkone visuomet jausimės saugiai ir šiltai. Na o norėdami įsileisti šiek tiek gryno oro, visuomet galėsime praverti langą.